Už je to tu opäť! Že čo? Predsa to obdobie, kedy môžem naplno prejaviť svoje sympatie k sukniam Á-čkového strihu bez toho, aby som drkotala zubami alebo bojovala s príliš krátkym, či príliš dlhým kabátom, ktorý sa k tej a onej sukni vlastne vôbec nehodí.

Táto vášeň začala minulý rok, keď sa začal trh s oblečením zapĺňať jednofarebnými sukňami v dĺžke po kolená či do polovice lýtok. Do skrine mi pribudla žltá, ružová a zelená a akonáhle som videla i vzorované, vedela som, že skončím s celkom slušnou zbierkou najrôznejších materiálov, vzorov a farieb.

RELA shoe store - Biela, modrá & ružová

Najnovším prírastkom do “rodiny” je táto ružová. Jemná, elegantná, dievčenská a sladká. Keď som ju rozbalila a videla “naživo”, srdce mi zaplesalo. Materiál je presne taký, aký som si ho na dotyk predstavovala. Teda hladučký a kĺzavý, no vďaka tomu, že je veľmi pevný, sukňa krásne drží tvar. Samozrejme, pokiaľ bláznivo nefúka :) To potom pomerne značne mení situáciu, čo môžete vidieť i na fotkách, kedy bola sukňa i moje vlasy všade možne, len nie tam, kde by byť mali.

RELA shoe store - Biela, modrá & ružová

Musím si v nej však dávať pozor, ako a kde si sadnem, pretože má tendenciu krčiť sa. Ak si však dám pozor, aby som si ju pod zadkom neskrčila, je všetko v poriadku. Je presne v tej farebnej kombinácii, ktorú nedokážem spustiť z očí a ktorá ma nesmierne inšpiruje. Už minulý rok som veľmi často a s radosťou nosievala ružovú farbu v kombinácii s bielou, a myslím, že ani toho roku tomu nebude inak.

RELA shoe store - Biela, modrá & ružová

Za srdce ma však chytili aj všetky odtiene modrej, čo napokon badať i v mojom dnešnom outfite. Na samotnej sukni sú minimálne tri rôzne odtiene modrej, a tak sa mi skvelo kombinovala! A moje nové lodičky k nej dokonale pasujú! Minulý rok počas Veľkej noci som si v Prahe kúpila ružové lodičky od Kitten. Zbožňujem ich a nosím ich asi najčastejšie zo všetkých mojich topánok. No postupom času som ich už dobre “okopala” a “ošmatlala”, takže sa k nim priznávam čoraz menej. Tieto sú však moja záchrana! Strihovo i materiálovo sú takmer totožné a tiež som sa do nich už na prvý pohľad zamilovala. Mám ich z Rely a sú to hotové „črievičky“ pre princezné!

Vaša Ivana