Slovenské ženy sú krásne, štýlové a ešte k tomu aj šikovné. Čo je však pravda a potvrdí Vám to nejeden cudzinec, trochu sa boja. Boja sa ukázať svoju pravú tvár, svoje ja, svoju povahu a naozajstný vkus.

Poväčšine sme zvyknuté kráčať s davom a nosiť topánky s kabelkou v rovnakej farbe. Lebo sa to tak má. Ale čo ak to tak úplne nie je?

Bláznivé farebné kombinácie. Tenisky a šaty.

Necítili by ste sa komfortnejšie, ak by ste si mohli dať svoje obľúbené šaty a k nim tenisky? Ak by ste mohli byť samé sebou a s úsmevom na tvári? Keď som v Rele videla túto „chlpatú“ kabelku, ostala som ohromená.

Bláznivé farebné kombinácie. Ružová kabelka.

Parádny kúsok, ktorý pozdvihne každú kombináciu na nevídanú úroveň. Kúsok, ktorý ozvláštni každý outfit a strhne na seba pozornosť. Je to tak trochu úlet, no v dobrom slova zmysle! Veď uznajte, koľko žien na svete sa môže pochváliť kabelkou, ktorá pripomína ružového jednorožca? Asi len veľmi málo. Ja dnes nosím moje biele tenisky so striebornou špičkou. Páči sa mi na nich, že sú klasické, no aj tak majú v sebe niečo “viac”, oblečenie vyšperkujú a dobre sa kombinujú so striebornými doplnkami.

Bláznivé farebné kombinácie. Ružová kabelka.

Keďže bolo počas minulého týždňa perfektne teplo, vytiahla som aj moje obľúbené šaty a spomínanú kabelku, ku ktorej som zladila rúž! Páči sa mi, že sa dá skombinovať s čímkoľvek a kombináciám dodá ten správny šmrnc. Pravdou však je, že veľa žien sa práve takýchto kúskov bojí. Kúskov, ktoré sú niečím iné a výnimočné, ktoré pútajú pozornosť. No verte mi, tento strach je úplne zbytočný! Buďte také, aké byť chcete a noste to, čo sa Vám páči. Okolie to určite príjme pozitívne a je len otázkou času, kedy Vás začne nasledovať!

Vaša Ivana