Chceme vám priblížiť čo to viac informácií o správnej starostlivosti o brúsenú kožu, rovnako ako aj pridávame návod na šetrnné odstránenie úmorných a nechcených bielych máp od soli.

Čítať ďalej

Videom o starostlivosti brúsenej kože sme odštartovali našu MINI sériu video príspevkov o topánkach a ich potrebách. Dnes pokračujeme videom o HLADKEJ KOŽI – typy a triky, ktoré určite oceníte keď chodíte v kvalitných topánkach dennodenne a záleží Vám na nich

Čítať ďalej

Dnes sa zameriame na individualitu každého z nás. Ale tentokrát trochu z iného hľadiska – dnes to bude z pohľadu našich jedinečných proporcií.

Čítať ďalej

Topánka už od dávnej minulosti bola niečím nie samozrejmým, pretože už v praveku ľudia hľadali spôsob ako ochrániť a vytvoriť pokrývku chodidla. Dátuje sa obdobie viac ako 40000 rokov, od kedy človek pravdepodobne nosil topánky už pravidelne. Fosílie jemných kostí objavenej ľudskej nohy to aj potvrdili.

Čítať ďalej

Rada hovorím, že my v Rele žijeme topánkami. Keď sme s manželom začínali mali sme len skúsenosti s prácou s obuvou a veľa, veľa elánu priniesť do Popradu niečo nové, krásne a farebné. Začínali sme s jednou malou predajňou a názvom Rela. Po našej dcére Aurélii.

Čítať ďalej