Čarokrásne prostredie Spišskej Soboty, tím šikovných ľudí, skvelé počasie a hlavne obľúbené stredomorské Espadrille. To všetko tvorilo hlavnú úlohu nášho španielskeho fotopríbehu, ktorý sme si plnými dúškami užívali. A ako tento deň vyzeral? Pozrite sa sami.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Niektorí z vás ju poznajú, niektorí nie. No nemôžeme nespomenúť, že novú fashion kolekciu nám prišla nafotiť finalistka súťaže Miss 2014, Michaela Franková. Miška do nášho tímu hneď zapadla a tak sme začali rovno extravagantnejším kúskom tohto leta. Ku krásnemu jemnému outfitu sme kombinovali práve výraznejšie strapcové ligotavé krásky. Možno aj vďaka nim sa hneď ocitla v Stredomorí niekde pri útese a započúvala sa do šumu mora.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Po nízkych pohodlných šľapkách sme Mišku obuli do rovnako pohodlného a zároveň vysokého modelu sandálov. A keď sme ich skombinovali s tmavomodrým outfitom, zistili sme, že lepšou kombináciou sú už snáď len sušienky a mlieko. Čo myslíte, naznačuje Miškina póza a pohľad, že si španielske prostredie zamilovala? Alebo len pohľadom uhýba žiarivému slnku? Na túto otázku pozná odpoveď asi len ona sama, a tak Mišku nechajme ďalej snívať a poďme sa pozrieť bližšie na sandálky.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Na fotografii to síce nevidíme, no ručne robená vysoká platforma z prírodných materiálov ako je juta, raffia a esparto tráva dokáže našim nohám dopriať pohodlie, ale i krásne vyformovať vašu postavu.

Okrem toho vám pribudne pár centimetrov navyše a aj štipka zdravého sebavedomia. Cez leto by sme v nich mohli behať hore‐dole aj celý deň a ani by sme si to neuvedomili. Skúsili sme to aj na fotení a poviem vám, že energie určite neubudlo. A za to vďačíme aj prítomnosti kvalitnej kože.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Po čase sme sa vrátili znova o pár centimetrov nižšie, oddýchli si, sadli na schody a na nohy obuli kráľovsky modré Španielky. Sú to naše veľmi obľúbené ručne robené Espadrille so zaujímavou aplikáciou hodné kráľovny morí alebo ako hovoríme po španielsky, reina de los mares. K tomu ešte rovnako ručne vyrobený a ľahký kabátik od Sestra MOJA London 2012 a deň bude viac než kráľovský. Toto spojenie navyše fascinovalo nielen nás, ale aj okoloidúcich ľudí.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Po oddychu a dobrej káve sme znova prezúvali a prezliekali. Zvolili sme voľné letné nohavice v štýle Boho a hodvábne biele tielko. No a samozrejme nesmú chýbať ani sandále na ikonickej bielej podrážke. Takýto ležérny štýl a pohoda nám v týchto letných dňoch určite nesmie chýbať. Pretože pohoda na pľaci = krásna MOMENTKA.

Fashion po Španielsky s Espadrille Fashion po Španielsky s Espadrille

Slnko nám neskôr na chvíľu zapadlo. My sme si však povedali: „Nevadí!“ Vytiahli sme z auta šperk Stredomoria, zacítili prímorský vzduch a Spišskú Sobotu sme rozsvietili vlastnými silami. Zlatou alebo striebornou? Takúto dilemu sme riešiť nemuseli, pretože tento šperk je obojstranný. A tak sme svietili do strieborna aj do zlata.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Neskôr k nám zavítal aj letný vánok a my sme si povedali, že ho treba využiť. Ľahký vietor sa krásne pohral aj s ružovými zaujímavými šatami a vytvoril Miške akési malé krídla. Odvial tak celú jej myseľ na dovolenku do španielskeho regiónu Murcia, z ktorého k nám zavítali aj tieto nádherné kožené krásky.

Fashion po Španielsky s Espadrille

Dostali sme sa do šťastného konca spolu so stovkami fotiek, novými zážitkami a známosťami. Tak sme zobrali nohy na plecia, Miška svoje obľúbenkyne do ruky a išli sme doplniť energiu na výdatný obed. Už teraz sa tešíme na ďalšie fashion fotenie, ktoré bude určite rovnako zaujímavé ako tento španielsky zážitok s Espadrille.

ADIÓS AMIGOS

Vaša Rela SHOE STORE