Outfit sa dnes nesie v takom tom “princeznovskom” štýle, ktorý mňa osobne veľmi baví. Som nesmierne rada, že žijeme v čase, keď je možné obliecť si úplne čokoľvek, na čo mám ráno chuť. Nie je super, že je tá móda u nás tak variabilná a slobodná?

RELA shoe store - Lady

Dnes môžem byť princezná, zajtra rockerka, v piatok diva (a v sobotu kráľovná, kráľovná teplákov, aby sme si rozumeli). Moje nové modré lodičky z Rely si obľubujem čoraz viac a viac a celkom ma aj mrzí, že ich nemôžem mať vo všetkých farbách sveta. Ja lodičky zbožňujem, pretože krásne predĺžia nohu a vytvarujú chodidlo, takže vždy, keď mám príležitosť si ich obuť, neváham. Mne osobne sa v nich chodí skoro tak dobre ako v teniskách a keď sa povie “high heel”, pekne tvarovaná a prepracovaná lodička je prvé, čo mi zíde na um.

RELA shoe store - Lady RELA shoe store - Lady

Táto kráľovská modrá ma posledné dni veľmi inšpiruje a potešila som sa, keď som videla tieto skvelé náušnice, ktoré mi perfektne pasujú k lodičkám a náhrdelníku. V kombinácii s lososovou ružovou a tyrkysovou modrou to podľa mňa vyzerá veľmi príjemne a tento jarný outfit je skvelou voľbou na takéto príjemné dni popretkávané slnkom, aké sú teraz. Tak čo, inšpirovali by ste sa?

Vaša Ivana