Každé ročné obdobie má svoje čaro, no jeseň je vždy o čosi magickejšia. Príroda hrá hrejivými farbami, v kuchyni rozvoniavajú jablká, škorica či slivky, bez tekvicovej polievky si snáď ani neviem predstaviť október. A v móde je to úplný raj! Voľné nohavice, hrejivé pleteniny, jesenné vzorované šaty, káro, klobúky či dlhé kabáty.

Trendy, ktoré sa na výslní držia už niekoľkú sezónu v rade a čoraz viac a viac žien im s radosťou podľahne. Červená, modrá, hnedá, čierna, škoricová, burgundy, horčicová, zelená… Stačí si len vybrať, skombinovať, nebáť sa! Užívať si jesenné vrstvenie, počúvať svoj chtíč, mať radosť z toho, že móda je dnes skôr hra, než nutnosť. Netreba sa báť vybočiť z každodennej komfortnej zóny a vyskúšať nové kombinácie. Buďte odvážne, buďte samé sebou, majte sa rady. Lebo to všetko ovplyvňuje aj to, ako na okolie pôsobíme a či danú vec či outfit “vieme” nosiť.

RELA shoe store - Magická jeseň

Okrem toho, nezabúdajte na všetky tie nádherné jesenné topánky! Tú časť oblečenia, ktorá dokáže “vyšvihnúť” celkový styling na úplne nový level, dodať mu záverečnú bodku a upútať pozornosť. Túto jeseň môžete pozornosť okolia strhávať dokonale prepracovanými čižmami, zvýšenými a výraznými podrážkami, nadčasovými špičkami na topánkach v pánskom štýle, dobre padnúcimi lodičkami či kotníkovými čižmičkami.

RELA shoe store - Magická jeseň RELA shoe store - Magická jeseň RELA shoe store - Magická jeseň

Pravidlá neexistujú a pokiaľ máte chuť skombinovať tenisky so sukňou, smelo do toho! A že nemáte k nim kabelku v rovnakej farbe? To vôbec nevadí! Zoberte si úplne inú a vneste tak do outfitu viac farieb.

Jeseň je to presne to obdobie, kedy si môžeme na sebe dať veľký mäkkučký sveter a užívať si jeho nosenie bez toho, aby nám omŕzali uši. To obdobie, kedy voľné nohavice a dlhé kabáty vyzerajú bohémskejšie a nadčasovejšie, než kedykoľvek inokedy. A krásne štýlové topánky nám k tomu vždy padnú vhod.

Buďte krásne, šťastné a spokojné. Urobte si radosť a podľahnite novým kúskom z jesennej kolekcie!

Vaša Lucia