Pre nás obuvníkov, ako si dovolím nás nazvať, pretože topánkami žijeme a sme ich súčasťou, je naša práca jednou veľkou tvorivou dielňou. Tvoríme keď kolekcie pripravujeme, tvoríme keď ich na našich predajniach aranžujeme a tvoríme aj pri tímových foteniach našich kolekcií. Naše posledné fotenie bolo dielňou viacerých zaujímavých tvorivých ľudí, exteriéru, oblečenia a hlavne našej vízii vytvoriť niečo zaujímavé s modelmi topánok, ktoré túto zimu nesmú na pultoch našich predajní chýbať. A nemali by chýbať ani u Vás doma…. :-)

Kolekcia Jeseň – Zima 2015 je o farebných kožiach, hrubých podrážkach a podpätkoch, čižmách nad kolená, a kabelkách s pestrými motívmi, ktoré jednoduchý outfit vyšvihnú a doplnia.

Mladá a šikovná modelka Diana Kanderová z Liptovského Mikuláša, si fotenie užívala najviac. Aj napriek silnému vetru mala úsmev na tvári a atribúty módy zvýraznila dokonale. Svojou krehkou krásou vyzdvihla každý kút exteriéru penziónu a reštaurácie SABATO v Spišskej Sobote. Členkové čižmičky z lakovanej kože na vysokom podpätku a platforme sme doplnili pohodlným outfitom z úpletu v šedej farbe. A dokonca sme sa nebáli ich kombinovať aj so spoločenskými šatami….pre odvážne žienky :-)

Škoricové čižmy nad kolená z brúsenej kože predĺžia naše nohy a zároveň ich budú hýčkať pohodlným nízkym podpätkom. Kombinácia škoricovej s ktoroukoľvek farbou je proste na nezaplatenie. Čižmy nad kolená nájdete na našich predajniach aj v iných farbách, strihovo sú doplnené zipsom pod koleno pre pohodlnejšie sedenie. Jemné farebné kože ukážu svoju silu na kabelkách a doplnkoch ako peňaženky a opasky. Moderný set kabelka – peňaženka ako vianočný darček poteší nie jednu ženu.

Tvorivosť nášho tímu doplnila hair-stylistka, technologička vo vlasovom priemysle Lucia Barilová, ktorá so svojimi šikovnými ručičkami vymodelovala účes vhodný na nie jedno profi fotenie. Lucka, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Tebou…! O celkovú vizáž sa starala naša asistentka predaja Zuzana Javorská, ktorá veľmi rada poradí s vizážou aj pri predaji topánok….Zuzka ďakujeme!

Predajňa VALENTÍN v Poprade zapožičala kolekciu dámskeho oblečenia, za čo sme jej vďační a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Kolekcia bola úžasná a veľmi pohodlná. Majú nádherné kabáty…. :-)

Žijeme v malom mestečku, ale vieme robiť skvelé veľké veci. Skvelá vec bolo aj toto fotenie s našim dvorným fotografom Albertom a so skvelými ľuďmi, ktorí si svoju prácu vážia a svojim úsilím ju zveľaďujú.

Tešíme sa na ďalšie fotenie spoločenských topánok. Budú nádherné a opäť veľmi farebné….

Vaša Rela

Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér Rela, kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér