Pre nás obuvníkov, ako si dovolím nás nazvať, pretože topánkami žijeme a sme ich súčasťou, je naša práca jednou veľkou tvorivou dielňou. Tvoríme, keď kolekcie pripravujeme, tvoríme keď ich na našich predajniach aranžujeme a tvoríme aj pri tímových foteniach našich kolekcií. Naše posledné fotenie bolo dielňou viacerých zaujímavých tvorivých ľudí, exteriéru, oblečenia a hlavne našej vízii vytvoriť niečo zaujímavé s modelmi topánok, ktoré túto zimu nesmú na pultoch našich predajní chýbať. A nemali by chýbať ani u Vás doma…. :-)

Kolekcia Jeseň – Zima 2015 je o farebných kožiach, hrubých podrážkach a podpätkoch, čižmách nad kolená, a kabelkách s pestrými motívmi, ktoré jednoduchý outfit vyšvihnú a doplnia.

Mladá a šikovná modelka Diana Kanderová z Liptovského Mikuláša, si fotenie užívala najviac. Aj napriek silnému vetru mala úsmev na tvári a atribúty módy zvýraznila dokonale. Svojou krehkou krásou vyzdvihla každý kút exteriéru penziónu a reštaurácie SABATO v Spišskej Sobote. Členkové čižmičky z lakovanej kože na vysokom podpätku a platforme sme doplnili pohodlným outfitom z úpletu v šedej farbe. A dokonca sme sa nebáli ich kombinovať aj so spoločenskými šatami….pre odvážne žienky :-)

Škoricové čižmy nad kolená z brúsenej kože predĺžia naše nohy a zároveň ich budú hýčkať pohodlným nízkym podpätkom. Kombinácia škoricovej s ktoroukoľvek farbou je proste na nezaplatenie. Čižmy nad kolená nájdete na našich predajniach aj v iných farbách, strihovo sú doplnené zipsom pod koleno pre pohodlnejšie sedenie. Jemné farebné kože ukážu svoju silu na kabelkách a doplnkoch ako peňaženky a opasky. Moderný set kabelka – peňaženka ako vianočný darček poteší nie jednu ženu.

Tvorivosť nášho tímu doplnila hair-stylistka, technologička vo vlasovom priemysle Lucia Barilová, ktorá so svojimi šikovnými ručičkami vymodelovala účes vhodný na nie jedno profi fotenie. Lucka, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Tebou…! O celkovú vizáž sa starala naša asistentka predaja Zuzana Javorská, ktorá veľmi rada poradí s vizážou aj pri predaji topánok….Zuzka ďakujeme!

Predajňa VALENTÍN v Poprade zapožičala kolekciu dámskeho oblečenia, za čo sme jej vďační a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Kolekcia bola úžasná a veľmi pohodlná. Majú nádherné kabáty…. :-)

Žijeme v malom mestečku, ale vieme robiť skvelé veľké veci. Skvelá vec bolo aj toto fotenie s našim dvorným fotografom Albertom a so skvelými ľuďmi, ktorí si svoju prácu vážia a svojim úsilím ju zveľaďujú.

Tešíme sa na ďalšie fotenie spoločenských topánok. Budú nádherné a opäť veľmi farebné….

Vaša Rela

RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér RELA shoe store: Kolektív, tímova práca, fotenie, photoshooting, sabato, exteriér