Odvždy boli a sú naše predajne miestom kde ktokoľvek mohol prísť a my sme mu s radosťou venovali náš čas, naše skúsenosti a rady. Našou obývačkou a miestom, kde sme sa vždy snažili urobiť maximum pre to aby ste sa cítili dobre. Samozrejme na tom sa stále nič nemení, pretože o tomto vždy bola, je a aj naša Rela bude.

Avšak čo nás veľmi mrzí, je taká naša slovenská národná vlastnosť. Podozvedať čo najviac informácii z prvej ruky a nakúpiť u ruky druhej .-) Navštevujeme kvalitné kamenné predajne s kvalifikovanými predajcami, ktorí vynaložia svoju energiu aby nám povedali čo najviac o tovare, ktorý sme si prišli vyskúšať. Necháme si vysvetliť všetky cenné informácie o vlastnostiach (na ktoré by sme len tak ledabolo niekde určite nenatrafili), ohmatkáme si materiál či je kvalitný, skúšame aj polhodinu.-)
Následne nákup uskutočníme na cudzom e-shope. Brániť nám v tomto procese nemôže nikto, je to predsa naše slobodné rozhodnutie!

Avšak nás veľmi mrzí, že týmto prístupom znevažujete našu prácu predajcov a spôsob, akým to robíme. My nesedíme za počítačom a chladno už len balíme zakliknutí tovar v eshope. My vám totižto okrem nového dokonalo padnúceho páru topánok, alebo kabelky venujeme náš čas. Naše dlhoročné skúsenosti, odporúčania a mnoho iného. Staviame si náš prístup na iných hodnotách ako množstvo e-shopov. Slovenskú kultúru zaujíma tovar lacnejší. Tovar, ktorý ani nevieme ako sa naskladňuje, kto s ním narába, kde bol tovar vyrobený a v neposlednom rade, ako prevádzkovateľ narába s ľuďmi, ktorí pre neho pracujú…..

Na našich dvoch predajniach stojíme už pomaly 20 rokov. Predaj sme začínali bez možných mobilných aplikácií či možností predávať tovar cez e-shop. Nad ním sme v začiatkoch ani vôbec nerozmýšľali, nemáme ho ani dnes .-) Síce taký atypický funguje, ale niet nad osobný kontakt so zákazníčkami. Prezentovať svoje topánky naživo priamo zákazníčke, bolo a stále je niečo neopísateľné…. Aspoň pre nás. Predaj „face to face“ je pre nás niečo, čo žiaden e-shop nedokáže nastaviť! Mať na pľaci zákazníka, ktorého môžete cítiť, vidieť jeho chodidlo, nájsť ten správny model, ktorý padne ako „riťka na šerbel“ a popritom sa ešte aj zasmiať, pokecať…

Fungujeme takto dodnes a nemienime z tejto cesty zísť či odbočiť, pretože takto sa zároveň budujú vzťahy, ktoré sú úprimné a pretrvávajú dodnes. Tie si nikto nekúpi ani na tom najlacnejšom internetovom portáli! A preto Vás chceme poprosiť, zvážte kde miniete svoje peniažky, komu venujete svoju energiu, morálku a etiku. Tie už akosi prestávajú v spoločnosti fungovať.

Lucia Jendrušáková
Vaša RELA