„Keď sa fotenie snúbi s luxusom a krásnu modelku dopĺňa naša pestrofarebná jarná kolekcia.“ Presne v tomto duchu sa nieslo fotenie v prekrásnom tatranskom hoteli Lomnica, zvanom aj Prvou dámou Tatier, na ktorý len tak rýchlo nezabudneme.

A čo ďalší účastníci príjemného fotozájazdu? Naša maličkosť plná elánu, krásne vysoká profi modelka Lucka, odhodlaný fotomág Pali, šikovné rúčky vizážistky Dony, ktorá maľovala aj nejednu známu osobnosť a naša skvelá asistentka z MAXU Zuzka.

Všetci nastúpení, ideme na to!
Povieme vám, spánkom sme teda neplytvali a húf fashion nápadov sme uchopili hneď skoro ráno. O 7:00 sa už vo veľkom líčilo, keďže naša Lucka a Dona nesklamali svojou dochvíľnosťou, ktorou nás doslova ohúrili. Kým sa baby hrali s make-upom, my sme utekali do Tatier a prichystali všetko od foťákov a príslušenstva, až po outfity, či našli tie najlepšie miesta. Odbila 8:00 hodina, a my sme už všetci nastúpení na pľaci rozmýšľali, kde začať. Pri chutnej kávičke v nádhernej, obrovskej hotelovej kaviarni nás hneď kopla múza, ani sme sa nenazdali, na hodinkách blikalo 9:00 a my sme si povedali: „Čas fotenia!“.

Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení

Ako prebiehalo fotenie?
Už pri popíjaní kávičky v kaviarni s majestátnymi stĺpmi, nádhernými francúzskymi oknami, o celom priestore ani nehovoriac nám do hláv vošiel poriadny chrobák. Bolo predsa nemožné, nevyužiť na fotkách aj tieto úchvatné priestory. Nádherné úzke spoločenské šaty, k tomu tie pravé topánky, pozitívna nálada a vízia sa stala skutočnosťou. Celý hotel bol skoro ráno pomerne prázdny, no neskôr sa v ňom okrem nášho tímu začali motať aj hostia. A presne to je ten pocit, ktorý milujeme! Vidieť ich tváre a jemné zábrany, keď videli, že sa tu niečo deje je na nezaplatenie. Vtedy sme si pripomenuli, s akou láskou túto prácu robíme, že práca s ľuďmi je aktívna, energická a pracovné klišé nie je ani zďaleka našou doménou. Perfektné!

Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení

Modelku Lucku, naše jedinečné, ženskosťou nabité topánočky a krásne outfity sme po hoteli fotili kade-tade, našli tie pravé zákutia a Lucku vykrúcali zľava-doprava. A musíme povedať, že po prekonaní prvých zábran nám ukázala, že high fashion modeling v Ázii nerobila len tak a naše pestrofarebné krásky odprezentovala priam bravúrne. Ako by sme zhodnotili celé fotenie? Boli sme nadšení a znova nás neopúšťal pocit, že robíme prácu, ktorá je aktívna, krásna, nadýchaná a máme okolo seba tých správnych ľudí.

Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení

Nikdy nezabudneme na kryštálový padajúci dážď
Keď sme uvideli toto impozantné kryštálové dielo, sánky nám padli až po kolená. Dva lustre, ktoré zdobili Prvú dámu Tatier sme interne nazvali „padajúcim dažďom“, a keď sa pod neho postavila Lucka, boli sme naozaj vďační, že môžeme fotiť práve na tomto mieste. Pochopili sme, že hotel Lomnica je naozaj dáma, ktorá má svoj príbeh a pripomenuli sme si, že aj Rela je značka s dušou, príbehom, vlastným srdcom a kvalitou, ktorú vám prinášame už 15 rokov. Najlepšie obdobie nášho fashion života? Práve teraz! ĎAKUJEME

Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení Opäť sme to rozbalili v plnom módnom nasadení