Pánska móda by mala byť obohatená o kúsky, ktoré by mali byť bez pochýb súčasťou každého šatníka! Klasická biela pánska košeľa, mokasíny, čierna aktovka, sako v rovnom strihu či oblekové nohavice.

To všetko už dnes nájdete v jemnejšej ženskej verzii a prevedeniach, ktoré Vám pomôžu vybudovať si základ každodenných i slávnostnejších outfitov. Nielenže sú nesmierne praktické a pohodlné, ale sú aj chic a ostanú v móde ešte poriadne dlhú dobu!

Práve oblečenie, topánky a doplnky, ktoré sú inšpirované pánskym štýlom, sú výborné na kombinovanie a vyhranie sa s módou! V outfitoch sa takéto veci často správajú nenápadne, no zároveň sa stávajú nositeľom stylingu, ktorý na seba síce vo veľkom neupozorňuje, ale spoľahlivo povznesie celý outfit na inú úroveň. Ja som si obľúbila okrem klasického čierneho saka najmä mokasíny a bielu košeľu. Všetky tieto kúsky vyzerajú veľmi chic a nadčasovo, sú vhodné do skrine akejkoľvek vekovej kategórie a s trochou fantázie sa s nimi dá vykúzliť množstvo nápaditých kombinácií.

Aj u nás v Rela SHOE STORE nájdete niekoľko prevedení topánok, ktoré sú inšpirované práve štýlom našich milovaných polovičiek! Jedným z kúskov, ktorý v sebe nesie pánsky akcent, sú poltopánky mokasínového typu s výraznou podrážkou, ktoré nájdete v našich predajniach hneď v niekoľkých farbách. Už na prvý pohľad sú neprehliadnuteľné, originálne a vďaka širokej výraznej podrážke po celom obvode sa presúvajú z rýdzo elegantného štýlu do kategórie, ktorá je niekde medzi eleganciou a mestskou nedbalosťou, takže sú ideálnym spoločníkom do práce a rovnako tak aj do mesta, na kávu s priateľkou či celodenný rodinný výlet. Podrážka im zároveň dodáva mladistvý drzý akcent. Sú nadmieru pohodlné a veľmi mäkučké. Môžete ich nosiť k nohaviciam, sukni a rovnako tak aj k šatám!

Ja som sa v nich vybrala na celodenný výlet a bez problémov som v nich vydržala od rána až do večera, vôbec ma neboleli nohy a dokonca som nemala ani žiaden otlak či jeho náznak, čo sa mi po zime zvykne stávať viac než často. Tentokrát som k nim zvolila klasické džínsy, kabát-trenčkot v béžovej farbe, bielu košeľu a výrazné ponožky! Tie outfitu dodali hravosť a odvahu, odľahčili ho a pomohli mi určiť farebnú škálu, ktorej som sa pri kombinovaní mohla držať. Outfit je celkovo ležérny, no zachováva si elegenciu a ženskosť klasickými kúskami. Mokasíny v metalickej patina farbe sú samé o sebe skvelým doplnkom, takže som sa tentokrát vôbec netrápila kombinovaním šperkov a zvolila som kabelku, ktorá nie je v rovnakej farbe či odtieni, čím topánky omnoho viac vyniknú.

Pánska móda zahŕňa aj mokasíny, tiež známe ako oxfordky, ktoré sme mohli túto sezónu vidieť aj na prehliadkových mólach! Loius Vuitton predviedol na prehliadke oxfordky v klasickom čiernom prevedení, Simone Rocha uviedla oxfordky v metalických odtieňoch! Nechýbala ani masívna biela podrážka v kolekcii Waltera Steigera pre Akris. Oxfordky majú v pánskej móde bohaté zastúpenie.

Pánska móda, oxfordky, pánsky akcent s výraznou podrážkou Pánska móda, oxfordky, pánsky akcent s výraznou podrážkou Pánska móda, oxfordky, pánsky akcent s výraznou podrážkou