Odvždy boli a sú naše predajne miestom kde ktokoľvek mohol prísť a my sme mu s radosťou venovali náš čas, naše skúsenosti a rady. Našou obývačkou a miestom, kde sme sa vždy snažili urobiť maximum pre to aby ste sa cítili dobre. Samozrejme na tom sa stále nič nemení, pretože o tomto vždy bola, je a aj naša Rela bude.

Čítať ďalej

Topánka už od dávnej minulosti bola niečím nie samozrejmým, pretože už v praveku ľudia hľadali spôsob ako ochrániť a vytvoriť pokrývku chodidla. Dátuje sa obdobie viac ako 40000 rokov, od kedy človek pravdepodobne nosil topánky už pravidelne. Fosílie jemných kostí objavenej ľudskej nohy to aj potvrdili.

Čítať ďalej

Rada hovorím, že my v Rele žijeme topánkami. Keď sme s manželom začínali mali sme len skúsenosti s prácou s obuvou a veľa, veľa elánu priniesť do Popradu niečo nové, krásne a farebné. Začínali sme s jednou malou predajňou a názvom Rela. Po našej dcére Aurélii.

Čítať ďalej

Spoznajme novú letnú kolekciu SUMMER 2017, stvorenú pre zákazníčky, ktoré milujú farby. Široká paleta farieb a modelov, najmodernejšie trendy prispôsobené každému štýlu, nové platformy a nový štýl. Toto je kolekcia LETO 2017.

Čítať ďalej

Originálne umenie. Ručne vytvorený štýl. Štýl, ktorým žijeme. Štýl, ktorý nám ponúka pohodlie, na ktoré sa môžeme spoľahnúť.

Dánska značka SANITA kombinuje vo svojej výrobe módne trendy už 100 rokov. Výsledkom sú moderné, pohodlné kolekcie drevákov, sandál a čižiem.

Čítať ďalej

Farba týchto krasotiniek je elektrizujúca, do oči bijúca a zároveň ľahko kombinovateľná. S oranžovou, čiernou, bielou, tmavo modrou, červenou, žltou. Vynikajúci strih týchto členkáčov oceníte viac ako čokoľvek iné. Nie je to klasika, no napriek tomu sa dajú nosiť ako k šatám a sukniam, tak aj k nohaviciam. Aj napriek vyššiemu podpätku sú veľmi pohodlné a choditeľné.

Čítať ďalej

Pre nás obuvníkov, ako si dovolím nás nazvať, pretože topánkami žijeme a sme ich súčasťou, je naša práca jednou veľkou tvorivou dielňou. Tvoríme, keď kolekcie pripravujeme, tvoríme keď ich na našich predajniach aranžujeme a tvoríme aj pri tímových foteniach našich kolekcií. Naše posledné fotenie bolo dielňou viacerých zaujímavých tvorivých ľudí, exteriéru, oblečenia a hlavne našej vízii vytvoriť niečo zaujímavé s modelmi topánok, ktoré túto zimu nesmú na pultoch našich predajní chýbať. A nemali by chýbať ani u Vás doma…. :-)

Čítať ďalej

Každé ročné obdobie má svoje čaro, no jeseň je vždy o čosi magickejšia. Príroda hrá hrejivými farbami, v kuchyni rozvoniavajú jablká, škorica či slivky, bez tekvicovej polievky si snáď ani neviem predstaviť október. A v móde je to úplný raj! Voľné nohavice, hrejivé pleteniny, jesenné vzorované šaty, káro, klobúky či dlhé kabáty.

Čítať ďalej