Rada hovorím, že my v Rele žijeme topánkami. Keď sme s manželom začínali mali sme len skúsenosti s prácou s obuvou a veľa, veľa elánu priniesť do Popradu niečo nové, krásne a farebné. Začínali sme s jednou malou predajňou a názvom Rela. Po našej dcére Aurélii.

Čítať ďalej

Originálne umenie. Ručne vytvorený štýl. Štýl, ktorým žijeme. Štýl, ktorý nám ponúka pohodlie, na ktoré sa môžeme spoľahnúť.

Dánska značka SANITA kombinuje vo svojej výrobe módne trendy už 100 rokov. Výsledkom sú moderné, pohodlné kolekcie drevákov, sandál a čižiem.

Čítať ďalej

Farba týchto krasotiniek je elektrizujúca, do oči bijúca a zároveň ľahko kombinovateľná. S oranžovou, čiernou, bielou, tmavo modrou, červenou, žltou. Vynikajúci strih týchto členkáčov oceníte viac ako čokoľvek iné. Nie je to klasika, no napriek tomu sa dajú nosiť ako k šatám a sukniam, tak aj k nohaviciam. Aj napriek vyššiemu podpätku sú veľmi pohodlné a choditeľné.

Čítať ďalej

Na prevádzkach už prebiehajú zimné výpredaje a ak ste si niečo zahliadli, tak neváhajte a príďte si po to!

Akčný December s akčnými zľavami až do -51% na zimnú dámsku a pánsku obuv do vypredania.

Čítať ďalej

Pre nás obuvníkov, ako si dovolím nás nazvať, pretože topánkami žijeme a sme ich súčasťou, je naša práca jednou veľkou tvorivou dielňou. Tvoríme keď kolekcie pripravujeme, tvoríme keď ich na našich predajniach aranžujeme a tvoríme aj pri tímových foteniach našich kolekcií. Naše posledné fotenie bolo dielňou viacerých zaujímavých tvorivých ľudí, exteriéru, oblečenia a hlavne našej vízii vytvoriť niečo zaujímavé s modelmi topánok, ktoré túto zimu nesmú na pultoch našich predajní chýbať. A nemali by chýbať ani u Vás doma…. :-)

Čítať ďalej

Každé ročné obdobie má svoje čaro, no jeseň je vždy o čosi magickejšia. Príroda hrá hrejivými farbami, v kuchyni rozvoniavajú jablká, škorica či slivky, bez tekvicovej polievky si snáď ani neviem predstaviť október. A v móde je to úplný raj! Voľné nohavice, hrejivé pleteniny, jesenné vzorované šaty, káro, klobúky či dlhé kabáty.

Čítať ďalej

V daždivom týždni sme úpenlivo čakali aspoň na jeden deň slnka! Prišlo, a s ním aj príjemné fotenie letnej kolekcie 2015. Pre zvýraznenie kontúr sandálov a kabeliek sme si na fotenie nemohli vybrať žiadne iné miesto ako prostredie našej nádhernej Spišskej Soboty. Počas fotenia nám do cesty vošla nádherná nemecká doga menom Forte a bez problémov zapózovala.

Čítať ďalej