Originálne umenie. Ručne vytvorený štýl. Štýl, ktorým žijeme. Štýl, ktorý nám ponúka pohodlie, na ktoré sa môžeme spoľahnúť.

Dánska značka SANITA kombinuje vo svojej výrobe módne trendy už 100 rokov. Výsledkom sú moderné, pohodlné kolekcie drevákov, sandál a čižiem.

Sanita Originálne dreváky nazývané “Clogs” pre ženy, ktoré vyžadujú pohodlie a módu každý deň. Jestvuje veľa dôvodov, prečo sme sa rozhodli Vám ponúknuť širokú škálu dámskych drevákov spoločnosť SANITA. Jedným z nich je neuveriteľný komfort pri chôdzi, čo Vám zabezpečí pružná drevená podrážka chránená gumenou podrážkou. A ak viete, aké situácie Vás budú čakať a ktoré najviac budete využívať, máte špeciálnu príležitosť vyhľadať typ, ktorý Vás bude najviac opisovať. Dánska značka Sanita Clogs pre ženy je tu pre Vás.

Sanita - The Original Danish Clogs since 1907

Vedeli ste, že Sanita clogs patrí medzi najnovšie typy obuvi práve teraz? Možno kvôli mnohým použitiam, možno pre úžasný stupeň pohodlia. Alebo jednoducho pre dizajny, ktoré sa môžu s neuveriteľnou ľahkosťou začleniť do akéhokoľvek vzhľadu, ktorý chcete vytvoriť.

Sanita Handcrafted Footwear since 1907