Vždy ma zamrzí, keď vstúpim do obchodu, v ktorom sa o mňa nikto nezaujíma. Keď blúdim medzi tovarom bez toho, aby si ma predávajúci všimol. A zažili ste už aj zívajúcich hodinárov? Teda tých, ktorí sa znudene pozerajú na hodinky, kedy už budú môcť ísť domov?

Keď sme pred dvanástimi rokmi začínali s Relou, vedeli sme presne ako sa chceme správať k našim klientom. Slušne, ochotne a odborne pripravení. Predaj topánok, ale vlastne akékoľvek podnikanie, chápem v prvom rade ako službu zákazníkom. A tak sme vystavali aj našu Relu.

Odbornosť nadovšetko

Vybrať si správne topánky nie je síce také zložité ako študovať jadrovú fyziku, ale aj tak je to veda :) Určite sa vám stalo, že topánka v obchode sedela, ale po pár hodinách na nohe bolo vyzutie doslova vyslobodením. Aby ste mali z topánok radosť nielen na pohľad, mali by ste rozumieť materiálom, konštrukcii obuvi a jej využitiu, výške podpätkov, apod. My topánkam rozumieme, my topánkami žijeme, nechajte si poradiť :)

Cíťte sa u nás kráľovsky

Nie sme wellness centrum, no chceli by sme, aby vaše problémy a stres všedných dní zostali pred dverami nášho obchodu. Veď nakupovanie môže byť príjemné. Posaďte sa u nás, spravíme vám šálku dobrej kávy a spoločne nájdeme topánky, ktoré vám sedia. Nechajte sa obslúžiť a poradiť. Toto je chvíľa iba pre vás.

Alebo nám porozprávajte aké topánky sa vám páčia. Naše najlepšie nápady na kolekcie často vznikajú pri konzultáciách s vami, našimi zákazníkmi. A tak je to správne.

Najdôležitejší sú ľudia

Aby všetko fungovalo ako má, musí ladiť chémia kolektívu. Od začiatku kladieme dôraz na ľudský prístup a férovosť. Postupne sme dali dokopy kolektív šikovných dievčat, s ktorými si navzájom dôverujeme. Každá sme iná, no každá má čo ponúknuť ostatným. Dopĺňame sa a navzájom obohacujeme. A to nám dáva tú správnu dynamiku. Vďaka patrí najmä vám – Katka, Zuzana, Beátka a dvom Jankám. Bez vás by Rela nebola Relou :)

kolektiv rela

A ďakujem aj vám, našim zákazníčkam a zákazníkom. Ani bez vás si Relu predstaviť nevieme.

Vaša Lucia