Už niekoľkú sezónu v rade si štýlové tenisky bez šnúrok držia svoju silnú pozíciu nielen na svetových prehliadakových mólách, ale aj v uliciach či našich šatníkoch. Sú praktické, svieže, mladistvé a veľmi ľahko sa kombinujú.

Môžete ich nosiť na šport, no nemusíte sa báť skombinovať ich aj do mesta či na výlet. Síce je móda tenisiek u nás ešte stále trochu nepochopená, keďže mnoho z nás má strach skombinovať športovejší kúsok s niečím elegantným, verte mi, nie je nič lepšie, než tenisky na bežný deň či do práce! Vo svetových metropolách sú práve tenisky bez sňúrok úplne bežná vec – vidíte ich v uliciach, nosia ich biznismeni v oblekoch s kolobežkami, dámy v sukni na bicykloch, starí či mladí…

A viete, prečo? Sú pohodlné a na dlhý deň v pohybe ideálne. Okrem toho, sú nesmierne chic! Neveríte? Potvrdil to aj módny velikán Chanel na prehliadke Haute Couture ešte v roku 2014 a odvtedy majú štýlové tenisky s výraznou bielou podrážkou na ich prehliadkach stále miesto!

Ja som sa do tenisiek zamilovala vďaka cestovaniu, kedy som podľahla ich čaru a nosím ich dodnes. Kdekoľvek vo svete sme, v mestách, kde človek potrebuje na presun z miesta na miesto niekedy aj hodinu, či už metrom alebo pešo, uvedomila som si, aký je účel tohto “módneho výstrelku”, ako to niekto zvykne volať. Viete si predstaviť, že musíte byť celý deň na nohách v pohybe s topánkami na podpätku? Áno, sú krásne, ladné a zvodné, ale niekedy je to nemožné. Tenisky tu máme preto, aby sme sa cítili pohodlne! A dnes je výber tak obrovský, že pokojne si ich môžeme obliecť i k šatám.

Pri niektorých veciach/momentoch/chvíľach je to jednoducho láska na prvý pohľad. Nie taká obyčajná, akože sa zamilujete a potom sa zase odmilujete. Ale taká, že niekoho/niečo uvidíte a viete, že sa toho nebudete chcieť dobrovoľne vzdať až do konca svojho života. Ja sa viem zaľúbiť pomerne rýchlo. Najmä do miest, momentov, výhľadov, plánov, chutí, emócií a oblečenia. Ľahko sa zamilujem do jedla a ešte ľahšie sa dokážem zaľúbiť do miest. No a potom je tu to oblečenie. Veci, do ktorých sa zamilujem a potom ich nosím XY rokov až do samého zodratia. Presne takú lásku prežívam s každým párom nových topánok. Ak raz sadnú, nie je čo riešiť. Rovnako to mám aj s teniskami. Tieto originálne strihom i materiálom som si zamilovala ihneď! Majú vyššiu podrážku, ktorá zaručuje pohodlie a ľahký krok.

Tenisky bez šnúrok nahrádza nápaditý zips, ktorý tvorí na tenisky zaujímavý detail. Spojenie patiny, čiernej kože, textilu, bielej a transparentej gumy vytvára dokonalú harmóniu, ktorá je na jednej strane nenápadná a nositeľná ku všetkým farbám a materiálom, na druhej strane naopak zaujímavá a môže určovať smer, ako a s čím tenisky kombinovať.

Ak hľadáte štýlové tenisky bez šnúrok “do voza aj do koča”, neváhajte a príďte si pozrieť našu ponuku v Rela SHOE STORE! Určite neodídete s bosými nohami :)

Štýlové tenisky bez šnúrok Štýlové tenisky bez šnúrok Štýlové tenisky bez šnúrok