Bolo krásne slnečné nedeľné popoludnie, keď sme sa celý tím, spolu s niekoľkými krabicami topánok a pár vešiakmi oblečenia, stretli pred bránami Tatranskej galérie v bývalej elektrárni v Poprade, aby sme pre Vás nafotili inšpiráciu na nadchádzajúcu sezónu.

Ako iste viete, v živote ženy by pri obliekaní mali platiť dve pravidlá, a to, že v móde neexistujú hranice a ďalšie, nie je nič lepšie, ako krásne topánky, ktoré urobia nejednu ženu šťastnou.

Rela SHOE STORE

A tak sme dali hlavy dokopy a mysliac na tieto dva pravidlá, nakombinovali outfity, ktoré by mohli byť v najbližších mesiacoch nie len peknými kombináciami na fotkách, ale aj inšpiráciou pre Vás na každodenné nosenie! Máte radi niečo konzervatívnejšie, romantické, alebo naopak, niečo extravagantnejšie a neokukané? Snažili sme sa vyhovieť všetkým stránkam vášho ja a pripravili menší prierez najnovšími módnymi trendmi z oblasti topánok a kabeliek, doplnené o pasujúce kombinácie, v ktorých si bude môcť každá z Vás nájsť niečo pre seba! Na jar si do svojho šatníka určite nezabudnite zaobstarať nejaké tie krásne lodičky a pár pohodlných mokasín, ktoré dodajú každej dáme ten správne neobvyklý šmrnc.

Rela SHOE STORE

Fotenie bolo plné smiechu a vysokej dávky profesionality. Počas niekoľkých hodín sme vystriedali viaceré kombinácie topánok, kabeliek, šiat či vážnych alebo veselých výrazov! Svetlá, objektívy, blesky a samotné fotografie, to bolo v rukách Alberta Čurného, no a to ostatné, to mal na starosti tím Rely a myslím, že výsledok naozaj stojí za to.

Rela SHOE STORE

A nezabudnite, tým správnym miestom, kde sa posúvajú hranice a nakupujú krásne a kvalitné topánky, je práve Rela!

Rela SHOE STORE

Volám sa Ivana a od dnešného dňa budem pre Vás v spolupráci s obuvou RELA pripravovať inšpirácie v podobe outfitov a blogy o nových trendoch a kolekciách, na ktoré sa budete môcť v predajni tešiť. Okrem toho, že Vám priblížim nové kolekcie a prierez produktmi, by som Vám rada ukázala aj to, ako a k čomu ich môžete nosiť! Spolu s tímom RELA Vám ukážeme, ako si vybrať správny tvar a veľkosť topánky či ako sa o svoje topánky správne starať.

Rela SHOE STORE Rela SHOE STORE Rela SHOE STORE Rela SHOE STORE Rela SHOE STORE