S nádychom jarného vánku vo vzduchu, prvými a stále pribúdajúcimi slnečnými lúčmi a farbami, ktorými príroda začína hrať, sa v móde opäť prebúdzajú nové svieže kolekcie. Kolekcie plné ľahkosti, nadčasovosti a šmrncu.

Kolekcie, ktoré sa každoročne obmieňajú, zlepšujú, modernizujú a napokon prídu k Vám, aby oživili Váš šatník a spravili Vám radosť! Rovnako je tomu tak aj v Rela, vo Vašom obľúbenom raji s obuvou, v meste pod tatranskými štítmi.

Tie najhorúcejšie trendy a najpohodlnejšie strihy pre túto jar na Vás už čakajú v predajniach. Ich cesta bola síce dlhá, no dnes si už novinky zo sveta topánok môžete naplno vychutnať u nás a my máme radosť, že Vám môžeme ponúknuť nielen kvalitné a spoľahlivé topánky, ale odovzdať aj časť našich dlhoročných skúseností a poradiť v správnych smeroch.

Kým na horách ešte padá sneh, my sa s viac ako ročným predstihom vyberáme do Talianska, kde na nás čaká výber tých najkvalitnejších a najlepších modelov z celého sveta. Miláno, mesto, ktoré módou žije a dýcha, sa na pár dní v roku premení aj na centrum obuvníkov, ktorí svojej vášni rozumejú, venujú sa jej a vkladajú do nej srdce. Rovnako, ako my! Mení sa na centrum, kde renomovaní výrobcovia uvádzajú na trh nové dizajny a my ich máme možnosť nielen obdivovať, ale ich aj priniesť priamo k Vám, a to vo forme kolekcií v našich predajniach! Tie veľmi starostlivo a obozretne vyberáme. Okrem najaktuálnejších svetových trendov sledujeme aj kvalitu a funkčnosť, aby Vaše topánky nielen dobre vyzerali, ale boli aj pohodlné. Ak dané modely splnia všetky naše požiadavky, tie najlepšie vyberáme a objednávame priamo k nám.

Na čo sa môžete tešiť túto sezónu v našich predajniach? Tento rok je veľmi rôznorodý a vyberie si každý, nehľadiac na to, aký štýl mu je blízky. Máme niečo pre každého a vedzte, že si našu najnovšiu kolekciu zamilujete.

Módni návrhári po celom svete sa v poslednej dobe snažia do klasického mestského štýlu pretlačiť športový nádych, preto ani v našej kolekcii nesmú chýbať tenisky! Sú nadčasové, variabilné a skvelé do mesta, na nákup, do práce i na voľný čas. Zvýšená fitness podrážka pôsobí veľmi elegantne a neutrálne kombinácie farieb ako sú napríklad modrá a béžová vytvárajú dokonalú súhru. Ak hľadáte niečo do kancelárie, lodičky s pružnou podrážkou a jemnou stielkou budú pre Vaše nohy to najlepšie. Bez problémov v nich môžete fungovať po celý deň. Mokasíny a poltopánky na vyšších masívnych podrážkach sú hitom sezóny! Zamilovali si ich aj svetoznámi návrhári, preto nemôžu chýbať ani u nás. Okrem toho, že vyzerajú veľmi dobre a efektne, zaručujú aj maximálnu pohodlnosť pri každom kroku.

Hladká, brúsená či lakovaná koža, v zlatej, modrej, striebornej, platinovoružovej alebo klasickej čiernej. To sú farby a materiály, ktoré túto sezónu dominujú. Výrazným prvkom je aj platina, ktorá by určite nemala chýbať vo Vašom šatníku.

Teším sa na Vašu návštevu, vidíme sa v predajni!

Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami Rela - Začnite sezónu s novými topánkami