Rada hovorím, že my v Rele žijeme topánkami. Keď sme s manželom začínali mali sme len skúsenosti s prácou s obuvou a veľa, veľa elánu priniesť do Popradu niečo nové, krásne a farebné. Začínali sme s jednou malou predajňou a názvom Rela. Po našej dcére Aurélii.

Poďte sa nachvíľu pozrieť do našej kuchyne. Na to, ako sa pre vás snažíme vybrať také topánky, ktoré si nebudete chcieť vyzuť.

Všetko začína sledovaním najnovších trendov. Pri tvorbe každej kolekcie starostlivo študujeme módne časopisy, sledujeme vychytených módnych návrhárov, súčasné trendy v materiáloch, či farbách. Chceme byť vždy v obraze, aby sme udávali trend a priniesli také kolekcie, ktoré sa vám budú každú sezónu páčiť. To je tá najkrajšia a najtvorivejšia časť.

Samozrejme, sledujeme aj najnovšie inovácie vo výrobe, aby sme si vedeli vybrať kvalitných výrobcov. Našťastie, za 15 rokov sme si už dokázali vytvoriť sieť zodpovedných dodávateľov.

Po navrhnutí a niekoľkonásobnom prepracovaní kolekcie topánky objednáme a zadáme do výroby. Pripravené ich priniesť na naš predajne a začať druhú časť našej tvorivej práce. Rozbaľovanie a ich rozmiestňovanie v predajniach, to je malý sviatok. (muži nepochopia :)). A potom sme už pripravení ponúknuť vám príjemnú a profesionálnu službu. Poradiť vám, zladiť topánky k outfit, vybrať tú správnu kabelku, či opasok. Pomôcť módnou radou, poradiť ako starostlivo topánky ošetrovať a starať sa o ne. Jednoducho, kvalitne Vás obslúžiť. Radi a s nadšením.

Už päťtnásť rokov Vám v Rela shoe store ponúkame naše služby. Snažíme sa byť vždy profesionálni, vždy nápomocní. Nechceme topánky len predávať. Našou vášňou je svet topánok pre vás objavovať a kvalitne Vás zároveň obúvať. Nachádzať také, ktoré si zamilujete na prvý pohľad a nebudete si ich chcieť vyzuť :) Pretože my naozaj žijeme topánkami.

Lucia Jendrušáková
Manažér Rela shoe store