Každá z nás si čas od času túži obuť topánku, ktorá dvihne naše sebavedomie a hlavu o pár centimetrov vyššie. Niektoré si dokonca užívame život na vysokej nohe omnoho radšej, než v teniskách či akýchkoľvek nízkych podpätkoch.

Lodičky sú krásnym kúskom, ktorý je ideálny do práce, spoločnosti či na rande, ba aj na voľný čas. Mnoho žien má však problém s pomerne úzkym podpätkom a spôsobom, ako na ňom s noblesou chodiť. Chce to však len cvik a niekoľko odchodených kilometrov!

Ak ale nemáte chuť cvičiť a najradšej by ste sa vrhli na vysoké podpätky ihneď, máme pre Vás jednoduché riešenie – topánky na platforme v kombinácii s hrubým vysokým podpätkom! Práve tieto červené topánky sú tento rok nesmierne trendové a pre nás ženy aj veľmi pohodlné. Síce sa na prvý pohľad zdajú byť veľmi vysoké, nedajte sa zmýliť. Vyšší podpätok zmierňuje hrubšia platforma, ktorá v podstate výšku podpätku znižuje. Samotná chôdza na platforme je omnoho pohodlnejšia, než chôdza na nízkej podrážke a práve na tomto type topánok je tvarovaná tak, aby ste sa pri každom kroku cítili sebaisto.

Život na vysokej nohe. Červené topánky, najnovšie trendy.

Mohli by ste si myslieť, že tento typ topánok bude príliš mohutný, ťažkopádny a na nohe záťažou, no opak je pravdou! Sú to tie najľahšie červené/modré topánky s podpätkom, aké som kedy držala v ruke a nosila na nohách. Sú vyrobené z ľahučkých, no pevných materiálov, ktoré sú odolné voči vplyvom okolia, takže sa nemusíte obávať, že by sa Vám v podrážke zasekol kamienok, čo sa pri niektorých platformových topánkach niekedy stáva – v tomto prípade to však určite nehrozí. Kožené sandálové remienky držia nohu pevne na svojom mieste a krásne sa prispôsobia chodidlu. Nešmýkajú sa a dá sa v nich chodiť po celý deň bez náznaku otlakov!

Ja som si nasadila na nohy vzorované červené topánky s bielou platformou a vyskúšala si chôdzu, ktorá dýcha retrom a zároveň napĺňa aj najnovšie trendy. Topánky sú svieže, ideálne na jar či leto, ľahko kombinovateľné a nesmierne príťažlivé. Robia obzvlášť pekné nohy – zoštíhlia ich a predĺžia. Tentokrát som ich skombinovala so širokými nohavicami, ktoré pripomínajú sukňu a jednoduchým pruhovaným topom s džínsovou bundou. Celý look je svieži, dievčenský a vďaka zaujímavej topánke, ktorá pri každom kroku „prekukne“ spod lemu nohavíc, upúta na prvý pohľad! Držala som sa farebnej škály, ktorá je na topánkach, no som si viac než istá, že im to bude ladiť aj so žltou, denimom, army zelenou či metalickými odtieňmi.

Nechajte sa inšpirovať a príďte si aj Vy po svoj nový pár ideálnych platformových topánok do predajne Rela SHOE STORE!

Život na vysokej nohe. Červené topánky, najnovšie trendy. Život na vysokej nohe. Červené topánky, najnovšie trendy.